Oskar White

 

Cieszymy się, że jesteśmy potrzebni...
Oskar White zajmuje się kompleksowym serwisem w zakresie utrzymania czystości, nasz wachlarz świadczeń rozwinął się dzięki naszym klientom indywidualnym jak i biznesowym.
Pojawiliśmy się na rynku na początku 2021 roku w naprawdę ciężkich czasach jakie nas dotknęły, ale pomimo trudności dążymy cały czas do perfekcji i nie zbaczamy ze swojej ścieżki po dzisiejszy dzień by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Jak powstała firma

Pomysł stworzenia firmy pojawił się pod koniec 2019 roku, w tamtym momencie rozpoczął się okres prac przygotowawczych mających na celu stworzenie biznes planu i podstaw struktur firmy. Po krótkim czasie pojawiły się doniesienia o pandemii. Już wtedy było wiadomo, że plan może nie zostać zrealizowany ze względu na trudną sytuację na świecie, który zatrzymał się w miejscu. Pomimo przejścia dużej ilości osób na prace zdalną, okazało się, że świadczenie usług sprzątających nadal było potrzebne. Zbadaliśmy rynek, a pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, szybko pojawił się biznes plan i podstawy struktur firmy, które po dziś dzień są ulepszane i wprowadzane w życie. 

Relacje z klientem

 
Zaufanie klientów do nas jest priorytetem. Zależy nam na dobrych relacjach z klientem. W tym celu szkolimy personel sprzątający z obsługi klienta na najwyższym poziomie. Nasze kadry zarządzające prowadzą systematyczną kontrole pracowników oraz wykonywanych przez nich zleceń, poprzez protokoły zdawczo - odbiorcze. Od całego personelu wymagamy zaświadczenia o niekaralności. Nasza firma jest ubezpieczona od szkód spowodowanych nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi. Podpisujemy klauzule poufności tworząc bezpieczną atmosferę pracy. 

Kultura pracy

W procesie rekrutacji stawiamy wysokie wymagania związane z kulturą osobistą, organizacją pracy i umiejętnością radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach. Poszukujemy osób odpowiedzialnych. Nasz personel potrafi sprostać każdemu powierzonemu zadaniu, zapewniamy pracownikom możliwości rozwoju prowadząc szkolenia dotyczące obsługi klienta, poprawnego stosowania chemii oraz obsługi maszyn. 
Cieszymy się, że jesteśmy potrzebni... 
wraz z założeniem firmy w krótkim czasie zdobyliśmy kontrahentów dla których nadal świadczymy usługi i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Cały czas się rozwijamy i nadal zdobywamy nową sieć kontaktów. Rozbudowujemy zespół i tworzymy nowe stanowiska pracy. Działamy już nie tylko w Poznaniu, ale też w okolicach na terenie Wielkopolski.