SPRZĄTAJ Z NAMI PROFESJONALNIE

sprzątaj z nami profesjonalnie

Sprzątaj Z Nami Profesjonalnie


"Sprzątaj Z Nami Profesjonalnie" to nowo stworzony projekt mający na celu zrzeszenie wszystkich osób zajmujących się sprzątaniem na terenie Poznania oraz jego okolic. Opiera się na internetowej bazie pracowników z osobistym kontem wzbogaconym o system oceny pracownika, prywatnym grafikiem na swoim profilu oraz dostępem do firmowego forum, z możliwością dzielenia się pomysłami dotyczącymi usprawnienia funkcjonowania firmy lub niektórych jej aspektów i działem dedykowanym dla dodatkowych zleceń.

Baza pracowników to zbiór osób już zatrudnionych w naszej firmie oraz osób pracujących dorywczo, wystarczy założyć konto na naszej stronie i przejść etap weryfikacji pozytywnie odpowiadając na kilka naszych pytań. Nie ma błędnych odpowiedzi.

Każdy profil jest wyposażony w system ocen w skali od jeden do pięć, ocena zależy od jakości wykonanego zlecenia oraz zadowolenia klienta z obsługi. Ocena zostaje dodana po weryfikacji jakości usługi przez kontakt z klientem. Dodatkowo każdy użytkownik ma dostęp do aktywnego grafiku na swoim profilu. Grafik jest wyposażony w czytelny i użyteczny panel zleceń, w którym znajdują się najważniejsze informację takie jak zakres obowiązków, lista dostępnych środków, dane kontaktowe oraz adresowe zsynchronizowane z mapami google. 

Forum jest dostępne dla wszystkich użytkowników naszego projektu "Sprzątaj Z Nami Profesjonalnie", forum jest podzielone na kilka działów, te najistotniejsze to działy poświęcone waszym pomysłom oraz dodatkowym zleceniom dla naszych pracowników jak i osób działających na własną rękę tylko dorywczo.
Wasze pomysły będą zbierane i raz na dwa tygodnie omawiane na firmowych zebraniach przez wszystkich pracowników, najwyżej ocenione zasilą wasze punkty profilu.
Pierwszeństwo przyjęcia dodatkowego zlecenia mają osoby z najwyższą punktacją, w przypadku tej samej oceny jest zasada "kto pierwszy ten lepszy", dzięki czemu unikniemy lenistwa oraz pracy w stylu "odbębnić i do domu".

Z nami to coś więcej niż tylko sprzątanie! Zapraszamy do założenia konta w prawym górnym rogu i wypełnienia formularza rekrutacyjnego tutaj!